Plakaty A1 drukarnia ustka

Bardzo dobry wydruk na dyplom

Dyplom inżynierski to nie byle małe oddanie przejściowe na Wydziale Architektury. Nie da się tutaj dostarczyć projektu wydrukowanego na byle jakim papierze, z drzewami, które przypadkiem zamiast zielonkawożółtych zrobiły się płonąco-rude, z nieusuniętymi podpisem o edukacyjnej wersji programu a także liniami przeskakującymi z jednej strony na drugą, bo przecież kto przy tym natłoku zadań posiadałby czas aby je prostować. 
Wobec tego studenci tuż przed oddaniem projektu dyplomowego bez owijania w bawełnę prześcigają się w tym, kto wykona to lepiej. Nie ulega kwestii przecież, że nawet najlepszy model da się zepsuć koszmarnie zrealizowanym wydrukiem, na papierze, który nie będzie pasował na idei (fotograficzny, który odbija światło marnie też sprawdzi się w sali z punktowym, intensywnym oświetleniem. Nie ma nic gorszego niż komisja, która pochrząkuje niezadowolona, bowiem nie widzi nad czym męczyłeś się przez te długie miesiące!). Może zdarzyć się tak, że dobierzemy sobie bardzo dobre tony barw i kolorystyka wybijać będzie nasz projekt, ale niestety, okaże się, że na wydruku wyglądać będą one w ogóle inaczej! Zielenie nie są najgorsze, ale w momencie, kiedy mieszać ma się czerwień z niebieskim czy też żółcią – wówczas wszystko jest możliwe. Legenda głosi, że fiolet wyszedł kiedyś na wydruku nie jak fioletowy, a róż czy błękitny… Wówczas zabawa ze przerabianiem balansu kolorów na próbkach dopiero się zaczyna!
Nie troskajmy się jednak. Plakaty A1 drukarnia załatwi nam w mgnieniu oka, ploter wypuści próbkę kolorystyczną i trzeba tylko i wyłącznie posiadać przy sobie komputer, by na miejscu przeprowadzać testy. Ostatecznie nie jest kłopotliwe, by dojść do wymarzonego efektu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

YOU MAY LIKE